PIC8245

Taristuehituse kontserni AS TREV-2 Grupp nõukogu nimetas teisipäeval kontserni uueks juhatuse esimeheks Rein Rätsepa.

"Nõukogu hinnangul on Rein parim inimene juhtima taristuehituse kontserni, mille eesmärgiks on olla oma valdkonna liider. Rein on viimase kahe aasta jooksul finantsjuhina mänginud olulist rolli AS TREV-2 Grupi kujundamisel tänapäevaseks ja kasumlikuks ettevõtteks. Mul on hea meel, et meil on ühtlaselt tugev ja hästi koos töötav juhatus," ütles TREV-2 Grupi nõukogu esimees Gert Tiivas.

TREV-2 Grupi juhatuse esimehe Rein Rätsepa sõnul näeb ta oma peamiste eesmärkidena grupis senialustatu jätkamist ning ettevõte kasumlikkuse jätkuvat parandamist. "Oleme viimaste aastatega suutnud luua tugeva meeskonna, kellega koos võib kindlalt endale kõrgeid eesmärke seada," ütles Rätsep.

Rein Rätsep alustas TREV-2 Grupi finantsjuhi ja juhatuse liikme ametikohal 2013. aasta mais. Rein Rätsep on varem töötanud erinevates ettevõtetes finantsjuhina ning pikemalt panganduskontsernis SEB. Rein Rätsepal on bakalaureusekraad rahvusvahelises ärijuhtimises.

TREV-2 Grupi juhatus on kolmeliikmeline. Lisaks esimehele kuuluvad juhatusse Taimo Murer ja Tarvo Kuusk. Taimo Murer vastutab kontsernis insenerehituse, teede ehituse ning asfaldi tootmise ja paigaldamise valdkondade eest. Tarvo Kuuse vastutusvaldkonnad on TREV-2 Grupis keskkonnaehitus, teede hoole, maavarade kaevandamine ning liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv taristuobjektidele ja rajatistele keskendunud ehituskontsern. Kontsernis töötab kokku ligi 400 inimest.
__________
Lisainfo:
Gert Tiivas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rein Rätsep, tel: 677 6500, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Seotud artiklid Pressinurk

AS TREV-2 GRUPP aktsionäride erakorralise üldkoosoleku otsuste eelnõud otsuste vastuvõtmiseks koosolekut kokku kutsumata

27. Oktoober 2022

AS TREV-2 Grupp (registrikood 10047362, aadress Teemeistri tn 2, Tallinn 10916) („Aktsiaselts“)... Loe edasi

AS TREV-2 Grupp aktsionäride korralise üldkoosoleku otsuste eelnõud otsuste vastuvõtmiseks koosolekut kokku kutsumata

25. Mai 2022

AS TREV-2 Grupp (registrikood 10047362, aadress Teemeistri tn 2, Tallinn 10916) („Aktsiaselts“)... Loe edasi